top of page

מה זה חדר בריחה?

חדר בריחה הוא בילוי קבוצתי המיועד בדרך כלל ל 2 אנשים ומעלה. הוא מעוצב לפי נושא מסויים ("תמה") כמו למשל: בית קברות ישן או בית רדוף רוחות. מלבד התפאורה, בחדר מפוזרות חידות/משימות שונות ומטרת הקבוצה היא לפתור בהצלחה את כל החידות והמשימות ולהצליח לצאת מהחדר בפרק זמן מסויים (בדרך כלל חדרים מוגבלים לעד 60 דקות)

מה מיחד את מוטל פנורמה מחדר בריחה סטנדרטי?

מוטל פנורמה מעוצב ומתוכנן בצורה המדמה מוטל אמיתי עד כמה שאפשר, אין תפאורה - הכל אמיתי, הכל עובד.

בנוסף, החידות והמשימות במוטל פנורמה הינן חלק אינטגרלי מהתסריט וכך גם סיבת הימצאותן ודרך פתירתן של החידות והמשימות השונות. לא צריך דבר פרט להגיון בריא בכדי להצליח לפתור את החדר. חושבים שזה פשוט? אולי כדאי שתחשבו שוב.. התוצאה הממוצעת עומדת על 58 דקות לקבוצה.

הקפדנו במיוחד על האוירה, החל מהכניסה ללובי,דרך עיצוב החללים ועוד למוזיקה ולריחות שנכתבו והותאמו במיוחד עבורינו. כל זאת כדי לאפשר לכם האורחים במלון להיכנס עמוק אל תוך החוויה והדמויות ולהרגיש למשך שעה כאילו אתם הגיבורים הראשיים בסרט.

למי מתאים החדר ?

עקב תכנים מעט פרובוקטיבים (עירום קל),מוטל פנורמה מוגבל לגילאי 17+ , כמו כן לצערינו הרב החדר אינו מותאם לבעלי  נכויות ומוגבלויות תנועה שונות כמו נכים על כסאות גלגלים - ניתן ורצוי להתייעץ איתנו טלפונית לפני ביצוע ההזמנה.

כמו כן החדר עלול שלא להתאים לנשים בהריון מתקדם .

האם החדר מפחיד ?

מוטל פנורמה הוא מותחן,לא חדר אימה .

אנחנו לא נתפוס לכם את הרגל בחושך או נקפוץ עליכם מאחורי הגב עם מסיכה של ליצן.. אבל פחד הוא דבר סובייקטיבי, ואנשים שונים נוטים להגיב בצורה שונה.

ומה יקרה אם לא נצליח לצאת תוך שעה?

אנחנו כבר נדאג ליצור קשר עם המשפחות שלכם.

אין מה לדאוג, הצוות המיומן שלנו רואה ושומע אתכם במהלך כל המשחק ועוקב אחרי ההתקדמות שלכם. במידה ויקח לכם יותר זמן מהרגיל, הצוות שלנו יציע לכם רמזים ועזרה שיסיעו לכם לפתור את החידות ולהתקדם במשחק. 

לכמה אנשים מיועד החדר?

3-7 משתתפים , יותר מכך יהיה מאוד צפוף בחדר ולכן אנו ממליצים לפצל את המשחק ל2 קבוצות.

החדר בגרסתו המלאה אינו מתאים לזוגות, אך לאור הדרישה מצד זוגות רבים שנאפשר להם לשחק כזוג, אנו עובדים בימים אלה על גרסא מותאמת לזוגות שתוצע בין הימים א-ה החל מהשעה 10:00  ועד השעה 19:00.

האם ניתן לסגור את המקום לאירועים?

בוודאי,מוטל פנורמה יכול לארח אירועים של עד 20 משתתפים - ימי הולדת,מסיבות רווקות/רווקים, אירועי חברה וגיבוש.

יש לנו את היכולת להתאים את תוכן המשחק ועיצוב הלובי בהתאם לסוג האירוע.

אני מעוניין להגיע בשעה מסויימת שלא מופיעה אצלכם ביומן, האם זה אפשרי?

ככלל, בשעות הערב המקום פעיל משעות 16:00 ועד 1:30 בלילה. שעות הבוקר לעיתים מופיעות כלא זמינות עקב סגירה מוקדמת לקבוצות,פגישות וכו'. אם ברצונכם להגיע בשעה מוקדמת אנו ממליצים ליצור איתנו קשר מראש במייל/טלפון

האם החדר מצריך נסיון קודם?

אין צורך בנסיון קודם, החדר מתאים למתחילים ולמנוסים כאחד.

מה  קורה אם רוצים לצאת באמצע המשחק?

אתם יכולים להיות רגועים, אנחנו לא מחזיקים אף אחד בכוח. במידה ואחד השחקנים/יות יבקשו לצאת באמצע מאי אילו סיבות - צוות המלון יאפשר יציאה מיידית.

מה ההבדל בין הגרסה הרגילה לבין הגרסה הורודה?

הגרסה הורודה הינה גרסה המכילה תכנים מיניים - בין היתר עירום ואביזרי מין, היא מיועדת לקבוצות בלבד  (3 אנשים ומעלה)

בגילאי 18+ ומותנית בהצגת תעודה מזהה .

הסיפור מעט שונה וגם חלק מהחידות שונה כדי להתאים לסיפור - אך בסופו של דבר מדובר כמעט באותו החדר -  אם הייתם בגרסא אחת, לא היינו ממליצים להגיע במיוחד לשניה משום שההפתעות והרגעים המותחים זהים.

 

לא מצאתם את התשובה שחיפשתם? מוזמנים ליצור איתנו קשר

bottom of page